Bizimmekan Sohbet Odaları

Bizim Mekan farkıyla sanal alemde eğlenceli vakitler geçirmek için hemen sitemize giriş yapınız. Sıra dışı ara yüz tasarımı, zengin bilgilerle harmanlanmış içeriği, tüm kategorileri, sohbet odalarına giriş paneli, güzel sözler ve şiirler, sağlık ve teknoloji haberleri, şarkı sözleri ve hikayeler, canlı radyo yayını dinleme ve daha bir çok online servisi ile büyük bir platform sizleri bekliyor.

Hoş vakitler geçirebileceğiniz bizim mekanda daha bir çok ayrıcalık sizleri bekliyor. #Oyun - #Yarisma - #Bulmaca gibi eğlence kanallarında genel kültür ahlak bilgisi sorularının sorulduğu yarışmalara katılabilirsiniz. Bot destekli sunulan oyunlarda size sorulan sorulara verilen süre zarfında en çabuk cevabı yazan kullanıcılara sistem puan vermektedir. Ay içerisinde en çok cevabı bilip çok puan toplayarak birinci olan yarışmacılara çeşitli ödüller vermekteyiz. Ayrıca sohbet ederken dj ekibi tarafından günün tüm saatleri canlı radyo yayınları yapılmaktadır. #Radyo odasına girerek !istek şarkıcı - şarkı adı şeklinde istek parçalarda bulunabilirsiniz.

Bizim Mekan Web Sitesine Mobil Sohbet Girişi Nasıl Yapılır?

Türkiye'nin en kaliteli sohbet sitesi olan Bizim Mekan Mobil Sohbet kolaylığı ile bulunduğunuz her yerden android uyumlu dokunmatik ekran akıllı cep telefonları, tablet, ipad, iphone ve daha bir mobil cihazla giriş yapabilirsiniz. Teknolojinin en takdire şayan nimetlerinden birisi olan İnternet gün geçtikçe daha da iyi noktalara gelmektedir. En iyi şekilde teknolojiyi ve yenilikleri takip eden bir ekip vasıtasıyla sizlere hizmetler sunmaktayız. Cepten ücretsiz olarak sohbete bağlanmak artık çok kolay! Telefonunuz içerisinde yer alan tüm tarayıcılar aracılığıyla giriş yapabilirsiniz. Ayrıca Google Play ve Apple Store gibi mağazalardan Mobil Chat Programımızı kolayca indirebilirsiniz.

Güvenilir Bir Ortam Üzerinde Bay ve Bayanlar Seviyeli Sohbet Edebilir

Sitemiz içerisinde yer alan tüm global odalar ve şehir kanalları üzerinde küfür, argo, kötü söz, flood, reklam benzeri unsurlarda bulunan kullanıcılar sunucu koruma botları tarafından yapmış olduğu hususa göre odalardan veya sunucudan uzaklaştırılmaktadır. Ayrıca tüm odalarda kanal operatörleri ve üst yetkilileri manuel olarakta müdahele ederek seviyeli ve nezih bir ortam sağlamaktadır. Bizim mekanda yer alan erkek ve kadın kullanıcılar son derece nazik, saygın ve dürüst bireyler oluşturmaktadır. Sizde bu güzide aile arasında katılmak isterseniz hemen web sitemize giriş yapabilirsiniz. Sistem içerisinde yer alan tüm içerikler ücretsizdir. Her türlü sorunlarınızı açık ve net bir dille sunucu yöneticilerine bildirebilirsiniz. #Help odasına IRCd/Services destekli komutlar hakkında bilgi almak için, #OperHelp odasına ise şifre ve x-line gibi ban sorunları hakkında yardım almak için giriş yapabilirsiniz. Tüm istek, görüş ve şikayerler oper help odasında yapılmaktadır.